درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

راهنمای نصب کف کاذب در مراکز داده

با وجود سیم کشی های زیادی که در مراکز داده وجود دارد، بهتر است به منظور حفظ ایمنی در این مراکز کف کاذب نصب کنید. زمانی که تصمیم به نصب کف کاذب می گیرید، باید به این موارد توجه داشته باشید: جریان هوا، نشتی و استحکام ساختمان. در این مطلب، تعدادی نکته مهم در این باره را ذکر خواهیم کرد. با سژین همراه باشید.  

1- به ظرفیت تحمل وزن کف کاذب دقت کنید


ظرفیت تحمل وزن کف کاذبی که قصد خرید آن را دارید، عامل بسیار مهمی است که باید به آن توجه کنید. کف کاذب نصب شده باید بتواند وزن تجهیزاتی را که در مرکز داده شما قرار دارد، تحمل کند. به همین خاطر، شما باید به دنبال نصب کف کاذبی باشید که ظرفیت تحمل وزن آن بیشتر از تجهیزاتی باشد که در مرکز داده شما وجود دارد.
به عنوان مثال، کف کاذب یک مرکز داده که دارای تعدادی سرور و قفسه است، باید به اندازه کافی مستحکم باشد تا بتواند تمام وزن آن تجهیزات را تحمل کند. بنابراین اگر سرورها یا قفسه های مرکز داده شما در حدود 2500 پوند وزن داشته باشند، شرط ایمنی این است که کف کاذبی نصب کنید که ظرفیت تحمل وزن آن در حدود 3000 پوند باشد.


2- مطابق با نیازهای خود نوع کف کاذب و پانل مناسب آن را انتخاب کنید

 

راهنمای نصب کف کاذب


مسئله دیگری که همیشه باید به آن توجه کنید، تنوع پانل های کف کاذب موجود در بازار است. برای مثال، مدل های کف کاذبی وجود دارد که از فولاد توخالی، چوب یا کامپوزیت ساخته شده اند. کف کاذب ساخته شده از این مواد، به شدت مستعد شکستن هستند، در نتیجه این کف کاذب ها طول عمر زیادی نخواهند داشت. کفپوش های مدرن از آلومینیوم یا فولاد قالب بندی شده ساخته می شوند که با بتن پر شده اند و باعث دوام و استحکام بیشتر آنها می شود. شما بهتر است ابتدا بازار را بگردید و پانل های کف کاذب مناسب نیازتان را بخرید. 


3- اطمینان حاصل کنید که کف کاذب ضد الکتریسیته ساکن باشد 


نکته دیگری که قبل از خرید و نصب کف کاذب باید به آن توجه کنید، ضد الکتریسیته ساکن بودن مواد سازنده کف کاذب است. پانل های کف کاذب از دو نوع ماده ساخته می شوند: مواد ضد الکتریسیته ساکن و مواد رسانا. اولین نوع پانل ها به گونه ای طراحی شده اند تا هر نوع الکتریسیته ساکنی را کاهش دهند، زیرا الکتریسیته ساکن ممکن است باعث خرابی تجهیزات شما در مرکز داده شود. اگر در مرکز داده شما تعداد زیادی تجهیزات کامپیوتری وجود داشته باشد، باید اطمینان حاصل کنید که سطح کف کاذب نصب شده در آن الکتریسیته ساکن را از بین ببرد.


4- تهویه مناسب کف


در آخر، زمانی که تصمیم به نصب کف کاذب می گیرید، باید سیستم تهویه مرکز داده شما مناسب باشد.
 

پیشنهادات فروش کفپوش

ارسال نظر
قیمت روز