درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

دعوت ستاد اجرایی امام (ره) از آحاد ملت برای حضور در راهپی...

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) طی بیانیه‌ای از آحاد ملت ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در بیانیه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) آمده است؛

«در آغاز پنجمین دهه انقلاب اسلامی و در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب، حضور آحاد مختلف مردم برای به تصویر کشیدن شکوه و عظمت مبارزه با استعمار، پیامی روشن برای جهانیان دارد. 22 بهمن ماه 57 یادآور مطالبه استقلال در مقابل زیاده خواهی بیگانگان است.

یکی از مهم‌ترین خصوصیات انقلاب اسلامی ایران این است که در طول این سال ها با وجود راهی دشوار و طولانی، با این همه مزاحمت و این همه معارضه و سیاست های برخورد گوناگون با شکل‌های مختلف و از جوانب مختلف، این خط مستقیم در انقلاب مطلقا زاویه پیدا نکرده است. راه، راهی مستقیمی است که این راه را انقلاب پیش رفته است.

انقلابی که با پیروی از رهبر فرزانه و پشتیبانی از ولایت فقیه روح تازگی به خود گرفت و از دست اندازی نابخردان ،نامحرمان و بیگانگان مصون ماند. در طلیعه‌ روزهای درخشان فجر از همه چیز شایسته‌تر تکریم شهیدان و خضوع در برابر روح فداکار آنهاست.

راهپیمایی 22 بهمن در جهان یک پدیده بی نظیر است. هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهر‌های بزرگ و کوچک به خود نمی بیند و به یاد ندارد. بدین منظور ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز از آحاد ملت بزرگوار ایران جهت شرکت پرشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت به عمل می آورد تا همانند گذشته حضوری پرشور و وحدت آفرین داشته باشند و مشت محکمی بر دهان بدخواهان انقلاب اسلامی بکوبند. راهپیمایی مردم عزیز ایران اسلامی به مناسبت بزرگداشت این روز باشکوه نمادی از اتحاد و اقتدار ملی است.

نماینده مردم تهران در مجلس: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مهر تأییدی بر نظام جمهوری اسلامی است

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر
قیمت روز