درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
امسال از سژین عیدی بگیرید 20% تخفیف خرید پکیج ها به مناسبت نوروز 98 اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

بررسی مزایای پنجره دوجداره

در این مطلب، قصد داریم مزایای پنجره دوجداره را بررسی کنیم. شاید شما با دانستن نقاط قوت این نوع پنجره ها تصمیم به خرید و نصب آنها گرفتید.

پنجره دو جداره شامل دو لایه شیشه و یک لایه گاز بی اثر می باشد که بین آنها قرار گرفته است. این پنجره ها به دلیل همین ساختاری که دارند نسبت به پنجره های معمولی دو برابر عایق هستند. هنگامی که آنها مهر و موم و درزگیری می شوند به وسیله هوا غیرقابل نفوذ می شوند.


مزایای پنجره دو جداره در ساختمان ها


مزایای استفاده از پنجره های دو جداره عبارتند از:


صرفه جویی در هزینه انرژی با انواع پنجره دوجداره


ساختمان هایی که با نصب انواع پنجره های دوجداره در برابر هوا غیرقابل نفوذ می شوند، عایق حرارتی ایجاد می کنند. آنها جریان گرمای ورودی و خروجی به ساختمان را کاهش می دهند. درنتیجه، برای گرم کردن یا خنک کردن فضا از انرژی کمتری استفاده شده که باعث کاهش هزینه های انرژی و قبض های شما می شود. بنابراین حتی اگر قیمت پنجره دوجداره کمی زیاد باشد، ارزش سرمایه گذاری و خرید را دارد.
اضافه کردن لایه سوم یا چهارم به شیشه پنجره باعث افزایش میزان عایق بودن پنجره خانه شما می شود. هر لایه شیشه، مقدار قابل توجهی از گرمای عبوری از پنجره را به دام می اندازد که باعث افزایش حفاظت پنجره در برابر هدر رفتن گرما می شود. 


جلوگیری از تشکیل قطرات آب روی شیشه

مزایای پنجره دو جداره


رطوبت باعث تشکیل قطرات آب روی سطوح گرم شیشه ها می شود که به صورت شبنم روی سطح آنها می نشیند. این باعث می شود که شما در اتاق احساس سرمای بیشتری کنید و به فکر تنظیم حرارت و گرمای داخل خانه بیافتید. هوایی که بین دو پانل شیشه ای پنجره دوجداره وجود دارد و درزگیری که به وسیله هوا انجام شده است، مانع چگالش و جمع شدن قطرات آب روی سطح شیشه پنجره می شود. به این ترتیب با نصب پنجره دوجداره می توان رطوبت را در هوای سرد حذف کرد. 


عایق صدا بودن پنجره دو جداره


پنجره دوجداره با ایجاد یک مانع بین خانه و محیط خارج از خانه، یک عایق صدا را به وجود می آورند.


ایمنی پنجره دو جداره 


پنجره های دو جداره از پنجره هایی که دارای یک لایه شیشه هستند، سخت تر شکسته می شوند؛ بنابراین امنیت خانه را افزایش می دهند. از آنجا که آنها مستحکم تر از پنجره های دیگر هستند، باز کردن آنها از بیرون نیز سخت تر است. 


کاهش آسیب به اثاثیه خانه


 پنجره های دو جداره می توانند مقدار نور خورشید و گرما ورودی به اتاق را کاهش دهند. این عامل می تواند باعث کاهش آسیب رساندن آفتاب به تابلوهای نقاشی، مبلمان، فرش و سایر لوازم خانه شما شود.

پیشنهادات فروش پنجره

ارسال نظر
قیمت روز