درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
امسال از سژین عیدی بگیرید 20% تخفیف خرید پکیج ها به مناسبت نوروز 98 اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

قیمت نرده استیل

در ایین مقاله تمام ویژگی های و عواملی که بر قیمت نرده استیل تاثیرگذار دارد را بررسی کردیم. این مقاله و وقالات دیگر نرده استیل را مطالعه کنید تا کامل با نرده استیل آشنا شوید.

 

هنگام انتخاب نرده راه پله و یا تراس زیبایی و مقاومت بسیار اهمیت دارد ولی قیمت نرده نیز از عوامل مهم است که بسیار اهمیت دارد. قیمت نرده استیل نسبت به نرده چوبی بسیار مناسب تر می باشد و در مقایسه با نرده چوبی یک سری از ویژگی ها دارد که باعث می شود سما نرده استیل را انتخاب کنید.

قیمت نرده استیل در مدل های مختلف متفاوت می باشد شما بسته به نیاز خود نرده استیل خود را انتخاب می کنید. اگر شما نرده استیل را برای فضای بیرونی احتیاج دارید بهتر است از نوع با کیفیت تر استفاده کنید که قیمت نرده استیل بالاتری را دارد.

اگر قیمت نرده استیل برای شما مهم می باشد برای فضای داخلی می توانید از استیل ظریف تر و با کیفیت متوسط تر استفاده کنید. یک سری از نرده استیل ها در کنار حفاظت نقش زینتی هم دارد که از نرده های ترکیبی با شیشه و چوب و سنگ استفاده می شود یک سری از نرده استیل ها به رنگ طلایی می باشد قیمت این نرده استیل ها بیش از نرده استیل های معمولی می باشد.

بهتر است برای آن که با قیمت نرده استیل به صورت کامل آشنا شوید تمام ویژگی های نرده استیل را مطالعه کنید. قیمت نرده استیل با توجه به ویژگی ها متفاوت است و شما می توانید نسبت به ویژگی ها قیمت نرده استیل را تغییر دهید.

 

قیمت نرده استیل

ویژگی‌ های نرده استیل

مقاومت بالا

ضدزنگ

ضد خش

ظاهری زیبا

مقاوم در برابر عوامل جوی

مقاوم در برابر حرارت

سطح صاف و صیقلی

خاصیت آنتی باکتریال

قابل‌نصب با جوش و یراق‌آلات

مواردی که در تعیین قیمت نرده استیل تاثیر گذار هستند عبارتند از نوع استیل به کار رفته در تولید نرده استیل از نظر کیفیت و مقاوت استیل در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ که به دو کیفیت نرده های استیل درجه دو با کد استیل 201 و نرده استیل درجه یک با کد استیل 304 و 316 تقسیم می شوند. همچنین استحکام و مقاوت قطعات نرده استیل در برابر فشار و کشش که به دو دسته قطعات سبک و قطعات سنگین تقسیم می شوند. مدل نرده استیل از نظر شکل ظاهری، ارتفاع نرده، شکل چیدمان گارد های امنیتی محافظتی و سیستم های نصب نرده استیل و در آخر متراژ سفارش نرده دیگر مواردی هستند که در قیمت نرده استیل تعیین کننده هستند. قیمت نرده استیل بر اساس متراژ طول هندریل (دستگیره) اجرا شده و تعداد پایه های مادر یا استارت قیمت گذاری می شود. نرده استیل و ویژگی های آن را در مقالات دیگر بیشتر بشناسید.

پیشنهادات فروش نرده - پله- حفاظ

ارسال نظر
قیمت روز