درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

صندوق بین‌المللی پول: جاده ابریشم جدید به نفع اقتصاد جهان...

مدیر بخش آسیا پاسیفیک صندوق بین المللی پول (IMF) گفت طرح کمربند و جاده چین از نظر توسعه زیربناها در کشورهای کم درآمد به نفع جهان بوده است .

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، چنگیونگ ری، مدیر بخش آسیا پاسیفیک صندوق بین المللی پول (IMF) گفت طرح کمربند و جاده چین از نظر توسعه زیربناها در کشورهای کم درآمد به نفع جهان بوده است . 
وی گفت:« مسیر تجاری پیشنهادی چین کمک مهمی به اقتصاد جهان است و همکاری و ارتباط منطقه ای را در سرمایه گذاری تجاری و جابجایی های انسانی و مالی توسعه می دهد» . 
ری اظهار داشت:« صندوق بین‌المللی پول همکاری نزدیکی با مقامات چینی دارد مخصوصاً در زمینه پایداری مالی و ایجاد ظرفیت نه تنها برای مقامات چین بلکه برای مقامات کشورهای کم درآمد که به طرح کمربند و جاده پیوسته‌اند ». 
پروژه بزرگ «جاده و کمربند» چین که به آن «جاده ابریشم جدید» هم می گویند 6 سال پیش توسط رئیس‌جمهور زی جینپینگ اعلام شد و 152 کشور در اروپا، آسیا، خاورمیانه، آمریکای لاتین و آفریقا را در بر می‌گیرد و انتظار می‌رود به طرز قابل توجهی تجارت جهانی را تقویت کند و هزینه های تجاری را برای کشورهای مشمول تا نصف پایین بیاورد . 
به گفته ری، کمک چین به اقتصاد جهان افزایش می یابد. وی اشاره کرد:« انتظار می رود چین در 30 درصد رشد اقتصادی جهان در سال جاری نقش داشته باشد» . 
صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی کرد اقتصاد چین 6.3 درصد در سال جاری رشد می کند که بیشتر از پیش بینی قبلی 6.2 درصد است . 

تجارت ایران و چین نصف شد/ افت 65 درصدی واردات کالاهای چینی صندوق بین‌المللی پول پیش بینی خود از رشد اقتصاد جهان را کاهش داد61

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر
قیمت روز