درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

بسته بانک مسکن برای رونق بازار بررسی شد

معاون امور مسکن و ساختمان از بررسی بسته بانک مسکن برای رونق بخشی به بازار در جلسه شورایعالی مسکن به ریاست وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مازیار حسینی با اشاره به جلسه امروز شورالعالی مسکن به ریاست وزیر راه، اظهار کرد: موضوعِ بسته‌های تامین مالی بانک مسکن در حوزه های بازار مالی و بازار سرمایه به منظور رونق دادن به بخش مسکن و همچنین برنامه‌های بازآفرینی شهری از سوی مدیران عامل بانک مسکن و شرکت بازآفرینی شهری ارائه و بررسی شد.

وی ادامه داد: حدود 35 هزار واحد مسکونی در بسته طرح بازآفرینی شهری در نقاط مختلف در دستور کار قرار گرفته است که وزیر راه دستور داده این موضوع با کمک خیرین مسکن ساز و بخش خصوصی تا 100 هزار واحد افزایش یابد.

وی تصریح کرد: در کنار این دو موضوع، سایر مباحث بخش مسکن نیز مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و رهنمودهای لازم از سوی وزیر راه و شهرسازی به بخش‌های مختلف از جمله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شهرهای‌جدید و شرکت بازآفرینی شهری که مجموعا مسئولیت احداث 400هزار واحد مسکونی را طی امسال و سال آتی در دستور کار احداث دارند، ارائه شد.

به گزارش تنسیم، رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن از برگزاری جلسه امروز با موضوع بررسی بسته بانک مسکن برای رونق بازرا خبر داده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر
قیمت روز