درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

جزئیات کمک وزارت نفت به سیل‌زدگان مناطق نفت‌خیز خوزستان

معاون نوسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن جزئیات کمک وزارت نفت به سیل‌زدگان استان خوزستان را تشریح کرد و گفت: بر این اساس ۱۳ میلیون تومان به واحدهای احداثی پرداخت می‌شود.

- اخبار اقتصادی -

عزیزالله مهدیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با یادآوری این‌که بنیاد مستضعفان برای  بازسازی واحدهای احداثی خسارت دیده از سیل و زلزله به ازای هر واحد 8 تن سیمان رایگان به مردم هدیه می‌کند، اظهار کرد:‌ این سیمان توسط بنیاد مسکن حمل شده و به مردم تحویل می‌شود.

وی با اشاره به کمک‌های ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) به سیل‌زدگان کشور،‌ تصریح کرد: همچنین بر اساس تفاهمنامه‌ای که با وزارت نفت امضا شده،‌ زمینه تامین فولاد برای واحدهای احداثی استان خوزستان (مناطق نفت‌خیز) و کمک نقدی برای واحدهای تعمیری از سوی این وزارتخانه فراهم شده است.

وی با اعلام این که مقدمات این کار انجام شده است، تصریح کرد: بر این اساس بخش عمده فولاد مورد نیاز برای واحدهای احداثی از این محل به صورت رایگان تامین خواهد شد.

معاون نوسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن در بیان جزئیات این تفاهمنامه گفت: در خوزستان حدود 15 هزار واحد خسارت دیده‌اند که 2000 واحد احداثی و حدود 8000 واحد تعمیری در مناطق نفت‌خیز این استان واقع شده است.

مهدیان افزود:‌ جمع کمک‌های وزارت نفت 40 میلیارد تومان برای تامین فولاد و کمک‌های نقدی بوده است. بر این اساس به هر واحد احداثی 13 میلیون تومان و برای واحدهای تعمیری 2 میلیون تومان تخصیص می‌یابد.

 

 

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر
قیمت روز