درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
امکان مشاهده قیمتهای روز کالاهای ساختمانی در سایت سژین اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

دکوراسیون منزل 2015

در این مقاله به طراحی دکوراسیون منزل در سال 2015 می پردازیم.

بسیاری از ایده های کوچک طراحی دکوراسیون خانه به گونه ای ارائه داده شده اند تا چشم ها را با یک خطای دید قلقلک داده و طوری فریبتان دهند که گویا با منطقه ای دارای فضای بزرگ مواجه شده اید. اکثر ایده پردازان و دکوراتورها با اجرای ابتکارها و خلاقیت های کوچک طوری در ذهنیات و خانه تان دست می برند که انگار فضای کنونی خانه شما نبوده است. استراتژی های زیادی وجود دارد تا به وسیله آن ها خانه تان را آن طور که دوست دارید تزئین کنید. به خصوص اگر خانه تان فضای کوچک دارد و از طراحی دکوراسیون ناامیدتان کرده است، ما به شما این نوید را می دهیم که تزئین را نیمه کاره رها نکنید. در واقع، ایده های بسیار زیادی برای فضاهای کوچک وجود دارد تا با آن ها کمی تنوع ایجاد کنید و خانه تان را به فضایی گرم تبدیل کنید تا در آن احساس راحتی و آرامش داشته باشید. 

تزئین کردن هر خانه با توجه به ساختار، متراژ و سبک آن به گونه ای که از نهایت فضا و نور استفاده کنید متفاوت خواهد بود. شما می توانید در طراحی دکوراسیون خانه تان از رنگ، نورپردازی، پرده ها، مبلمان، کفپوش، وسایل و... به گونه ای استفاده کنید تا خانه تان را دوچندان بزرگتر و جذابتر نشان دهید. 

جالب است چیزهای جدیدی را امتحان کنید. گاهی ایده های طراحی دکوراسیون سنتی بهترین راه حل برای فضاهای کوچک نیست. به طور مثال، بهتر است به جای پرده های قدیمی از پرده های زبرا بهره ببرید. چرا که این پرده ها با عمودی نشان دادن فضا وسعت منطقه را دوچندان می کنند. فضای اتاق نشیمن خانه، صرف نظر از متراژ باید به گونه ای طراحی شود تا فضایی آرام و برای اعضای خانواده و مهمانان سرگرم کننده داشته باشد. 

استایل های گوناگونی وجود دارند تا از آن ها بهره مند شوید. ما در این مقاله تصاویری از طراحی های دکوراسیون خانه در سال 2015 را جمع آوری کرده ایم. شاید گاها پس از مشاهده تصاویر فوق تصور کنید وسایل بسیاری فضای بزرگی را اشغال کرده اند اما دیدن آن ها صرفا جهت به کار بردن یک یا چند ایده می باشد.  

 

5

8

7

6

4

3

2

1

پیشنهادات فروش محصولات دکوراتیو

ارسال نظر
قیمت روز